Naslovna » Blago i Robert Zadro » 1.Memorijal Blago i Robert Zadro » 1.POZIVNI MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „BLAGO I ROBERT ZADRO“

1.POZIVNI MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „BLAGO I ROBERT ZADRO“

1.POZIVNI MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR „BLAGO I ROBERT ZADRO“

Poštovani,

UDHOS-grada Zagreba organizira turnir u malom nogometu pod nazivom “Blago i Robert Zadro”.

U čast te dvojice hrvatskih vitezova, zadovoljsvo nam je pozvati Vas na taj turnir koji će se održati 28. travnja 2012. godine na terenima UBDR – Sportski klub Podsused,
Aleja seljačke bune 40, Podsused.

Sa željom i nadom da ćete svojom nazočnošću uveličati ovaj događaj srdačno Vas pozdravljamo

ORGANIZATOR: Športsko rekreacijsko društvo dragovoljaca hrvatskih obrambenih snaga grada Zagreba

POKROVITELJ: Gradsko poglavarstvo grada Zagreba, odjel za branitelje

TEHNIČKI ORGANIZATOR: Udruga dragovoljaca HOS-a grada Zagreba

SUDJELUJU: Udruge proizašle iz Domovinskog rata RH i BIH

MEDIJSKI POKROVITELJ: Sportske novosti i Z1 televizija

 TURNIR ĆE SE ODRŽATI 28.TRAVNJA 2012. S POČETKOM 09:00 SATI

U DVORANI SUTINSKA VRELA  ( SPORTSKI KLUB PODSUSED, ALEJA SELJAČKE BUNE 40)

Organizacijski odbor turnira

  1. Ivan Friščić, predsjednik
  2. Branko Šmaguc, član
  3. Zvonko Lucić, član
  4. Siniša Šukunda, član
  5. Krešimir-Marko Artuković, član
  6. Miroslav Šurbek, član
  7. Ante Lažeta, član
  8. Ivan Lažeta, član
  9. Ivan Gilja, član
  10. Željko Kvesić, član

 Natjecateljski odbor

  1. Ante Lažeta, predsjednik
  2. Zvonko Lucić, član
  3. Miroslav Šurbek, član
  4. Ivan Gilja, član

Odbor za najboljeg pojedinca

  1. Željko Kvesić, predsjednik
  2. Damir Bevanda, član
  3. Ante Lažeta, član
  4. Ivan Friščić, član

Program

Subota 28. travnja 2012. godine

09:00 sati       Misa, kapelica Svetog Martina Pustinjaka, Podsused

09:30 sati       Himna

10:00 sati       Početak prve utakmice

16:10 sati       Finale

SPONZORI MEMORIJALA

 

 

Raspored odigravanja utakmica skupine „A“ i skupine „B“ na

I. pozivnog malonogometnom turniru „Blago i Robert Zadro“


Teren 1

 Skupina „A“

I. kolo

10:00   Široki Brijeg  – Zavjet Zapad

10:45   UDHOS Stenjevec – Vukovar

II. kolo

11:30   Široki Brijeg- UDHOS Stenjevec

12:15   Zavjet Zapad – Vukovar

III. kolo

13:00   Zavjet Zapad – UDHOS Stenjevec

13:45   Široki Brijeg – Vukovar

Teren 2

 Skupina „B“

I. kolo

10:00 HVIDR-a Susedgrad – HVIDR-a Samobor

10:45 Kupres – UDHOS Zagreb

II. kolo

11:30 HVIDR-a Susedgrad – Kupres

12:15 HVIDR-a Samobor – UDHOS Zagreb

III. kolo

13:00 HVIDR-a Samobor – Kupres

13:45 HVIDR-a Susedgrad – UDHOS Zagreb

Polufinale

Teren 1

14:40   A1       –           B2

Teren 2

14:40   A1       –           B2

15:30  Revijalna utakmica

Finale

Teren 1

16:10   pob.(A1-B2)    –           pob.(B1-A2)

Za 3. mjesto

Teren 2

16:10   por.(A1-B2)     –           por.(B1-A2)

Opće propozicije turnira

 

  1. Igra se loptom br. 4, teškom između 400 i 440 grama. Bačena s visine od 2 metra ne smije skočiti manje od 50 i više od 65 cm.
  2. Broj igrača se sastoji od vratara i četvorice igrača na terenu.
  3. Na klupi mogu sjediti još petorica, broj zamjena je neograničen.
  4. Zamjene igrača se vrše na svojoj polovici.
  5. Na terenu se nalaze dva suca.
  6. Igrači se mogu kazniti žutim kartonom i crvenim kartonom.
  7. Vratar ne smije dati loptu rukom igraču koji se nalazi unutar šest metara.
  8. Igralište je dugo 40 m, a široko 20 m.
  9. Dimenzije gola su 3X2 metra
  10. Igra se 2X15 minuta, a finale 2X20 minuta
  11. Igrači u polju mogu igrati svim dijelovima tijela osim rukom.
  12. AUTOstala pravila koje nisu jasna usuglasiti sa sucima prije početka susreta.
    1. Lopta treba mirovati na aut-liniji.
    2. Igrači protivničke ekipe moraju biti udaljeni 5 metara od mjesta sa kojeg se izvodi ubacivanje.
    3. Pogodak se me može postići direktno iz ubacivanja nogom.
  13. Završni dio turnira igra se tako da prvi iz grupe „A“ igra protiv drugoplasiranog iz grupe „B“  za finale, isto tako prvi iz grupe „B“ igra protiv drugoplasiranog iz grupe „A“.
  14. Utakmice u skupinama igraju se po jednostrukom bod sustavu. Poredak se utvrđuje prema osvojenim bodovima, a ako je on isti odlučuje razlika postignutih i primljenih pogodaka. Ukoliko je ta razlika ista, bolje mjesto zauzima momčad sa više postignutih golova. Ako je jednak i broj postignutih pogodaka odlučuje ždrijeb koji se obavlja uz nazočnost predsjednika natjecateljskog odbora i kapetana momčadi.
  15. Igrač koji na utakmici dobije crveni karton, nema pravo nastupa na slijedeću utakmicu.
  16. O isključenim igračima raspraljvljat će Natjecateljski odbor po završetku susreta.

Nagrade:

 

  1. mjesto prijelazni pehar
  2. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje
  3. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje
  4. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje
  5. Pokal za fair-play
  6. Najbolji vratar turnira
  7. Najbolji strijelac turnira
  8. Najbolji igrač turnira

 

Comments

comments

Pročitajte

Završio 5.POZIVNI MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR Gardijskih brigada, HOS-a„ Vojne policije i specijalne policije

5.POZIVNI MEMORIJALNI MALONOGOMETNI TURNIR Gardijskih brigada, HOS-a„ Vojne policije i specijalne policije U Zagrebu je …