Naslovna » Memorijali » 13.memorijal 2012 » 13. Memorijal – Biciklistička utrka

13. Memorijal – Biciklistička utrka

13. Memorijal – Biciklistička utrka

subota, 14. travnja 2012

Nakon svečanog otvorenja 13. Memorijala poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba, u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba i tehničkog organizatora biciklističkog kluba Zagreb a pod pokroviteljstvom Gradskog Poglavarstva grada Zagreba, označen je start biciklističke utrke.

U 09:20 sati s Trga Siječanjskih Žrtava u Kustošiji startalo je 44 biciklista, završilo 56 biciklista koji su vozeći zagrebačkim ulicama 25 kilometara obilazili spomenike Domovinskom ratu. Natjecali su se biciklisti iz BK Dinamo, BK Ivanić Grada, BK Tuškanac, BK Stubaki, BK Lokomotiva, BK Ciklus, BK Kalorija, BK Dubrava, BK Rogla, BK Lovorika, BK Rijeka i BK Zagreba, Perfa, Kalorija, a u kategorijama: juniori, kadeti, veterani, početnici i rekreativci.

Startalo: 56 biciklista
Odustalo: 5 biciklista
Dužina staze: 3,5km Himper – Medvedgrad (Oltar Domovine), po gradu 25 km zatvorene vožnje
Prosjek: 17,897 km/h

Gl. sudac Gordan Kernc

Nagrade su na Oltaru Domovine na Medvedgradu, nakon polaganja vijenaca i paljenja svijeća uručili, Dopredsjednici Siniša Šukunda, Krešimir Marko Artuković, te Predsjednik BK Zagreb tehnički organizator utrke Mladen Lojen i Žarko Juratek i Ivan Lažeta  iz NO UDHOS.

R E Z U L T A T I

XIII MEMORIJALA POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA IZ GRADA ZAGREBA 1991-1995. GODINA

RED.

BR.

ST.

BR.

UCI COD

PREZIME I IME

KLUB

KAT.

VRIJ.

1.

5

CRO19811204 KVASINA Matija LoborikaFavorit Elit

11,56

2.

23

CRO19931225 PAVEL POTOČKI Kamen Meridija. Do23

12,55

3.

17

CRO19950625

BALAŠKO Zvonko Kalorija Junior

12,58

4.

18

CRO19950419

FRANJKOVIĆ Marko Kalorija Junior

13,10

5.

24

CRO19920919 BENGER Janko Loborika Favorit Do23

13,14

6.

41

CRO19851213 JELIČIĆ Josip Sv. Nedelja Elite

13,15

7.

42

CRO19740916 RIBIĆ Dean Ciklus Elit

13,49

8.

15

CRO19960804 VUGA Paolo Perfa Kad.

14,08

9.

44

CRO19720522 TORRE Petar Soli Dachau Vet B

14,26

10.

46

CRO19880229 PILSKI Milo Tuškanac Elit

14,33

11.

43

CRO19941231 TOMAC Silvije Ciklus Jun.

14,36

12.

1

CRO19910110 VALEC Matej Zagreb Do23

14,44

13.

6

CRO19830709 IVŠAK Damjan Stubaki Rek.

14,47

14.

21

CRO19970909

POTOČKI Petar Kalorija Kadet

14,52

15.

7

CRO19820518 BRBOT Branimir Roda Elit

15,05

16.

31

CRO19890119 TRAJKOVIĆ Marko Dubrava Elit

15,14

17.

10

CRO19980216 MAJOLI Fran Perfa Poč. A

15,19

18.

25

CRO19970130 DOVRANIĆ Dario Ivanić Kad.

15,23

19.

3

CRO19950331 PLUKAVEC Jurica Zagreb Jun.

15,33

20.

50

CRO19780405 KLARIĆ  Dinko    Lokomotiva Vet. A

15,42

21.

48

CRO19870616 KRNIĆ Ivan Tuškanac Rek.

16,13

22.

30

CRO19961213 BELOBRAJDIĆ Dominik Dubrava Kad.

16,19

23.

45

CRO19820112 LYPOLT Hrvoje Ciklus Vet. A

16,26

24.

51

CRO19680324

JOZINGIvica Kalorija Vet B

16,43

25.

19

CRO19990327

POTOČKI Viktor Kalorija Poč. B

16,59

26.

14

CRO19970411 OČKO Karlo Perfa Kad.

17,04

27.

22

CRO19980511 BLAŽ ČAJKO Stubaki Poč. A

17,05

28.

27

CRO19971012 HORVAT Nino Sv. Nedelja Kad.

17,17

28.

4

CRO19960204 ĆURIĆ Stipe Zagreb Kad.

30.

16

CRO19970201 ZAJEC Martin Perfa Kad.

17,35

31.

40

CRO19790112 VLAŠIĆ Hrvoje Ciklus Vet. A

17,39

32.

38

CRO19710130 ANTOLOVIĆ Ranko Sokol 1887 Vet B

17,48

33.

32

CRO19770613 ŠIMUNIĆ Robert Lokomotiva Vet. A

17,54

34.

9

CRO1959 PERNAR Milan TK Zagreb Rek.

18,28

35.

28

CRO19980508 GVOZDANOVIĆ Filip Sv. Nedelja Poč. A

18,34

36.

13

CRO19980310 VINCELJ Leonard Perfa Poč. A

19,00

37.

20

CRO19981029

KVASINA Filip Kalorija Poč.A

19,03

38.

11

CRO19721212 ĆURĆINSKI Denis Dinamo Vet. B

19,10

39.

33

CRO19680126 RUSAN Radovan   Lokomotiva Vet. B

19,51

40.

12

CRO19980323 ČANČAR Damir Perfa Poč. A

20,31

41.

47

CRO19580820 PODSEDNIK Richard Tuškanac Vet.C

20,45

42.

39

CRO19680716 OREŠČANIN Dražen Sokol 1887 Vet B

21,12

43.

49

CRO19570228 MILAS Zoran Tuškanac Vet.C

23,15

44.

34

CRO19670504 EDVIN  Šafranko Lokomotiva Vet. B

24,20

45.

29

CRO19981017 KALUĐEROVIĆ  Sara Sv. Nedelja Poč. A

24,31

46.

35

CRO19980709 MIHOCI Borna Lokomotiva Poč. A

27,11

47.

36

CRO19981122 LAZIĆ Sven Lokomotiva Poč. A

28,35

48.

26

CRO19970321 NOVAKOVIĆ Ivan Ivanić Kad.

28,55

49.

37

CRO19991017 GAJSKI Dragutin  Lokomotiva Poč. B

29,13

 

 

       

 

 

8

CRO1994 BRAJDIĆ Karlo Roda Rek.

15,38


Proglašenje po kategorijama:

Seniori:

1.

5

CRO19811204 KVASINA Matija LoborikaFavorit Elit

11,56

2.

23

CRO19931225 PAVEL POTOČKI Kamen Meridija. Do23

12,55

3.

24

CRO19920919 BENGER Janko Loborika Favorit Do23

13,14

 Juniori:

1.

17

CRO19950625

BALAŠKO Zvonko Kalorija Junior

12,58

2.

18

CRO19950419

FRANJKOVIĆ Marko Kalorija Junior

13,10

3.

43

CRO19941231 TOMAC Silvije Ciklus Jun.

14,36

 Kadeti:

1.

15

CRO19960804 VUGA Paolo Perfa Kad.

14,08

2.

21

CRO19970909

POTOČKI Petar Kalorija Kadet

14,52

3.

25

CRO19970130 DOVRANIĆ Dario Ivanić Kad.

15,23

 Početnici:

1.

10

CRO19980216 MAJOLI Fran Perfa Poč. A

15,19

2.

19

CRO19990327

POTOČKI Viktor Kalorija Poč. B

16,59

3.

22

CRO19980511 BLAŽ ČAJKO Stubaki Poč. A

17,05

 Djevojčice:

1.

29

CRO19981017 KALUĐEROVIĆ  Sara Sv. Nedelja Poč. A

24,31

 Veterani A:

1.

50

CRO19780405 KLARIĆ  Dinko    Lokomotiva Vet. A

15,42

 Veterani B:

1.

44

CRO19720522 TORRE Petar Soli Dachau Vet B

14,26

 Veterani C:

1.

47

CRO19580820 PODSEDNIK Richard Tuškanac Vet.C

20,45

 Rekreativci:

1.

6

CRO19830709 IVŠAK Damjan Stubaki Rek.

14,47

 

Foto galerija 13.memorijala ( klikom na fotografiju)

Comments

comments

Pročitajte

Krešimir Šimić povećao prednost u ukupnom poretku

Treća dionica 17. memorijalnog ultramaratona Zagreb-Vukovar završena je sinoć dolaskom ultramaratonaca u Slavonski Brod. U …

Komentiraj

E-mail adresa neće biti objavljena.