Naslovna » Memorijali » 14.memorijal 2013 » 14. Memorijal – Biciklistička utrka

14. Memorijal – Biciklistička utrka

14. Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata

Grada Zagreba – Biciklistička utrka

subota, 13. travnja 2013.

 

Nakon svečanog otvorenja 14. Memorijala poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba, u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba i tehničkog organizatora biciklističkog kluba Zagreb a pod pokroviteljstvom Gradskog Poglavarstva grada Zagreba, označen je start biciklističke utrke.

U 09:20 sati s Trga Siječanjskih Žrtava u Kustošiji startalo je 81 biciklista, završilo 60 biciklista koji su vozeći zagrebačkim ulicama 25 kilometara obilazili spomenike Domovinskom ratu. Natjecali su se biciklisti iz BK Kalorija, Gourmentfein S,BK Sokol, Meridiana Kamen, BK Zagreb, KK TBP Lenart, BK Lastavica, BK Roda, BGK Tuškanac, BK Ciklus, BK Sv. Nedelja, BK Sokol 1887, BK Dubrava, BK Stubaki, BK Dinamo, BK Lokomotiva, BK Banja Luka,BK Ivanić, a u  kategorijama: juniori, kadeti, veterani, početnici i rekreativci.

Startalo: 81 biciklista
Odustalo: 21 biciklista
Dužina staze: 3,5km Himper – Medvedgrad (Oltar Domovine), po gradu 25 km zatvorene vožnje

Himper – Oltar domovine 3,5 km

 Pros. brz.: 17,746 km/h

DNS:33; DNF:16

 Gl. Sudac: Gordan Kernc

Nagrade su na Oltaru Domovine na Medvedgradu, nakon polaganja vijenaca i paljenja svijeća uručili, Žarko Juratek , te Predsjednik BK Zagreb tehnički organizator utrke Mladen Lojen.

POBJEDNICI PO KATEGORIJAMA

 Početnici C DO 13

1. KALUĐEROVIĆ Leon, BK Sv. Nedelja

Početnici B DO 14

  1. GUNGL Maj,  KK TBP Lenart
  2. SLEKOVEC Žiga, KK TBP Lenart
  3. POSAVEC Mateja , BK Sv. Nedelja

 Početnici A DO 15

  1. POTOČKI Viktor, BK Kalorija
  2. ZUBATOVIĆ Nikola, BK Ivanić
  3. BELINAK Leo, BK Ivanić

 REKREATIVCI

1.      LESIČAR Nikola, BK Lastavica

 VETERANI A

  1. POSAVEC Jurica, BK Sv. Nedelja

 VETERANI B

  1. ANTOLOVIĆ Ranko, BK Sokol 1887

 VETERANI D

1. ZAFIROVIĆ Zoran, BK Dinamo

ŽENE

1. SKAZA Eva, KK TBP Lenart

 KADETI

1.      HORVAT Nino, BK Sv. Nedelja

2.      ČAJKO Blaž, BK Stubaki

3.      GVOZDANOVIĆ Filip, BK Sv. Nedelja

JUNIORI

1.      ČENGIĆ Filip, BK Sokol

2.      PLUKAVEC Jurica, BK Zagreb

3.      ŠKERGET Tomas, KK TBP Lenart

 ELIT / 23

  1. BENGER Janko, BK Kalorija
  2. KVASINA Matija, Gourmentfein S.
  3. POTOČKI Pavel, Meridiana Kamen

BICIKLISTIČKI KLUB

“ZAGREB”

R E Z U L T A T I

14. MEMORIJALA POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA IZ GRADA ZAGREBA 1991-1995. GODINA

UK.

PL.

ST.

BR.

UCI COD

PREZIME I IME

KLUB

KAT.

VRIJ.

ZAOST.

1

84

CRO19920919 BENGER Janko** BK Kalorija

Elit/U23**

11.50

2

81

CRO19811204 KVASINA Matija Gourmentfein S.

Elit/U23**

3

63

CRO19950118 ČENGIĆ Filip BK Sokol

Juniori

0.31

4

82

CRO19931225 POTOČKI Pavel** Meridiana Kamen

Elit/U23**

0.36

5

7

CRO19950331 PLUKAVEC Jurica BK Zagreb

Juniori

0.58

6

74

CRO19960804 VUGA Paolo BK Kalorija

Juniori

1.09

7

68

SLO19961023 ŠKERGET Tomas KK TBP Lenart

Juniori

1.14

8

71

CRO19950419 FRANJKOVIĆ Marko BK Kalorija

Juniori

1.24

9

77

CRO19880530 GLUMPAK Karlo BK Lastavica

Elit/U23**

1.50

10

69

SLO19961223 KMETIČ Primož KK TBP Lenart

Juniori

2.02

11

65

CRO19960517 KRISTIĆ Bruno BK Sokol

Juniori

2.07

12

78

CRO19820518 BRBOT Branimir BK Roda

Elit/U23**

2.16

13

67

SLO19950512 SLEKOVEC Rok KK TBP Lenart

Juniori

14

17

CRO19990327 POTOČKI Viktor BK Kalorija

Poč do 15

2.20

15

89

CRO PILDKI Milo BGK Tuškanac

Elit/U23**

2.22

16

83

CRO19740916 RIBIČ Dean BK Ciklus

Elit/U23**

17

70

CRO19950625 BALAŠKO Zvonko BK Kalorija

Juniori

2.38

18

27

CRO19761224 POSAVEC Jurica BK Sv. Nedelja

Vet A

2.43

19

80

CRO19940707 BRAJDIĆ Karlo** BK Roda

Elit/U23**

2.51

20

66

CRO19960117 ŠIMIĆ Stjepan BK Sokol

Juniori

2.54

21

36

CRO19740915 OREHOVEC Zoran BK Dinamo

Vet A

3.01

22

87

CRO19920604 HERGA Alen** BK Kalorija

Elit/U23**

3.12

23

57

CRO19971012 HORVAT Nino BK Sv. Nedelja

Kadeti

24

61

CRO19980511 ČAJKO Blaž BK Stubaki

Kadeti

25

73

CRO19960804 BELOBRAJDIĆ Dominik BK Kalorija

Juniori

3.20

26

86

CRO19910813 DOMANČIĆ Jadran** BK Kalorija

Elit/U23**

3.29

27

8

CRO19960204 ĆURIĆ Stipe BK Zagreb

Juniori

3.36

28

56

CRO19980508 GVOZDANOVIĆ Filip BK Sv. Nedelja

Kadeti

3.50

29

22

CRO19830525 LESIČAR Nikola BK Lastavica

Rekr.

4.06

30

54

SLO19970531 SKAZA Eva                       Ž KK TBP Lenart

Kadeti-Ž

4.24

31

50

SLO19980828 CABEK Cene KK TBP Lenart

Kadeti

4.40

32

9

CRO19950401 IVANČIĆ Fran BK Zagreb

Juniori

33

79

CRO19900731 KOŠTIĆ Domagoj BK Roda

Elit/U23**

4.45

34

39

CRO19710130 ANTOLOVIĆ Ranko BK Sokol 1887

Vet B

4.51

35

40

CRO19680324 JOZING Ivica BK Kalorija

Vet B

5.02

36

88

Cro19870616 Krnić Ivan BGK Tuškanac

Rekr.

5.09

37

59

CRO19980609 FRANJKOVIĆ Hrvoje BK Perfa

Kadeti

5.13

38

75

CRO19950409 ČUŽIĆ Mihovil BK Dubrava

Juniori

5.20

39

32

CRO19770613 ŠIMUNIĆ Robert BK Lokomotiva

Vet A

5.45

40

51

SLO19980216 STRMŠEK Žiga KK TBP Lenart

Kadeti

5.50

41

72

CRO19961204 LOVREK Filip BK Kalorija

Juniori

42

64

CRO19951203 JELINIĆ Zvonimir BK Sokol

Juniori

6.34

43

30

CRO19830121 ŠKOF hrvoje BK Lastavica

Vet A

6.53

44

60

CRO19980310 VINCELJ Leonard BK Perfa

Kadeti

45

25

CRO19900521 MOLNAR Danijel BK Dubrava

Rekr.

7.23

46

52

SLO19981023 BREZNIK Matej KK TBP Lenart

Kadeti

47

14

SLO20000221 GUNGL Maj KK TBP Lenart

Poč do 14

7.40

48

62

CRO19980323 ČANČAR Damir BK Stubaki

Kadeti

7.47

49

37

CRO19700503 GODINIĆ Marijan BK Lastavica

Vet B

8.30

50

46

CRO19510512 ZAFIROVIĆ Zoran BK Dinamo

Vet D

9.04

51

47

CRO19981122 LAZIĆ Sven BK Lokomotiva

Kadeti

9.58

52

24

CRO19590313 PERNAR Milan TK Zagreb

Rekr.

10.02

53

10

CRO19981017 KALUĐEROVIĆ Leon BK Sv. Nedelja

Poč do 13

54

15

SLO20000202 SLEKOVEC Žiga KK TBP Lenart

Poč do 14

11.00

55

58

CRO19981017 KALUĐEROVIĆ Sara       Ž BK Sv. Nedelja

Kadeti-Ž

11.20

56

23

BIH19690610 MARGETIĆ Miroslav BK Banja Luka

Rekr.

12.07

57

20

CRO19990313 ZUBATOVIĆ Nikola BK Ivanić

Poč do 15

12.29

58

21

CRO19990315 BELINAK Leo BK Ivanić

Poč do 15

13.35

59

12

CRO20001107 POSAVEC Mateja BK Sv. Nedelja

Poč do 14 ž

18.18

60

11

CRO20000516 BAKONJI Margareta BK Sv. Nedelja

Poč do 14 ž

18.28

FOTO GALERIJA KLIKOM NA FOTOGRAFIJU

14.Memorijaal HOS-a_Biciklizam_IMG_0197

Comments

comments

Pročitajte

Krešimir Šimić povećao prednost u ukupnom poretku

Treća dionica 17. memorijalnog ultramaratona Zagreb-Vukovar završena je sinoć dolaskom ultramaratonaca u Slavonski Brod. U …

Komentiraj

E-mail adresa neće biti objavljena.