Naslovna » Memorijali » 16.Memorijal 2015 » 16.Memorijal – Karate

16.Memorijal – Karate

16. Memorijal poginulim bojovnicima Domovinskog rata  Grada Zagreba – Karate

Dana 25.4.2015. u sportskoj dvorani OŠ Petra Zrinskog, Zagreb održan je 16. međunarodni memorijalni karate kup Zagreb. Natjecanje je održano u spomen poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba. Memorijalni program održan je u organizaciji Udruge dragovoljaca HOS-a Grada Zagreba i tehničkog organizatora karate memorijala Karate klub Stijena. Na službenom otvaranju nazočni su bili članovi UDHOS-a, predsjednik gosp. Ivan Friščić, dopredsjednik gosp. Siniša Šukunda, tajnik gosp. Lucić Zvonko i predsjednik Zagrebačkog karate saveza gosp. Zlatan Muheljić. Natjecanje je otvorila pomoćnica pročelnice Gradskog Ureda za branitelje, gospođa Kata Tipura.
Na 16. karate memorijalu sudjelovalo je 373 natjecatelja, 49 karate klubova iz Hrvatske i Italije u borbama i katama do 15 godina starosti. Nakon službenog otvaranja održani su revijalni mečevi u Open kategorijama juniora i juniorki (16, 17 god.).
U Open kategoriji juniora zlatnu medalju, veliki pehar i poklon bon u vrijednosti od 500 kn (u sportskoj opremi “Pride”) osvojio je Jakov Bunjevac iz KK Mladost, Ivanić Grad, dok je u Open kategoriji juniorke zlatnu medalju i nagradu osvojila Ines Grdenić iz KK Velika Gorica.
Za najuspješniji klub u katama proglašen je Karate klub Omega iz Zagreba (6 zlata, 6 srebra i 6 bronci), dok je u borbama najuspješniji klub, domaćin, Karate klub Stijena (5 zlata, 5 srebra i 3 bronci).
Svi osvajači medalja nagrađeni su i slatkim poklonima sponzora: Coca Cola Helenic, Wrigleys i Kajzer Šped d.o.o.


KUMITE-MLAĐI UČENICI

Kumite – Mlađi učenici 8,9 g. -26 (L1)

1. NOA NOVOSEL, JASTREB
2. MARKO SIROMAŠIĆ, JASTREB
3. HRVOJE ŠULEK, Euro-Tera
3. IVAN OŽBOLT, Karate klub Grobničan

Kumite – Mlađi učenici 8,9 g. -30 (L2)

1. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC
2. IVAN JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
3. KRISTIJAN FRANK, Hercegovina-Zagreb
3. BARTOL VUČKOV, IPON ZAGREB

Kumite – Mlađi učenici 8,9 g. -34 (L3)

1. TOMA MILETA, ŠIBENIK
2. JAKOV KUPINA, JASTREB
3. DAVID MILINOVICH, OPATIJA
3. MATIJA NASTESKI, NOVI ZAGREB

Kumite – Mlađi učenici 8,9 g. -38 (L4)

1. VAL VILIŠIĆ, STIJENA
2. ANTONIO KOPLJAR, STIJENA
3. MARIN GRACIN, ŠIBENIK
3. MARKO KOVAČEC, Ronin

Kumite – Mlađi učenici 8,9 g. +38 (L5)

1. MARKO KOVAČEVIĆ, JASTREB
2. FILIP SUCHY, Hercegovina-Zagreb
3. IVAN KOVAČEVIĆ, Ronin
3. AXEL DUBRAVČIĆ, KAPTOL
KUMITE-MLAĐE UČENICE

Kumite – Mlađe učenice 8,9 g. -28 (L6)

1. BRUNA BARANIĆ, ŠIBENIK
2. ANA KARADŽA, Karate klub Grobničan

Kumite – Mlađe učenice 8,9 g. -32 (L7)

1. ANAMARIJA JUKICA, DRNIŠ
2. LUCIJA PEROVIĆ, Hercegovina-Zagreb
3. TINA KRIŽ, Hercegovina-Zagreb

Kumite – Mlađe učenice 8,9 g. -36 (L8)

1. JANA ČEBOHIN, OMEGA
2. DŽENITA KAHRIMANOVIĆ, NOVI ZAGREB
3. TINA LUKAČIĆ, FOKUS
3. ELENA MAHNE, Karate klub Grobničan

Kumite – Mlađe učenice 8,9 g. +36 (L9)

1. NINA LUKENDA, BUSHIDO ZAGREB
2. LEONA GULIJA, VARAŽDIN
3. MIA ČAČKO, Karate klub 10. DAN
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK
KUMITE-UČENICI

Kumite – Učenici 10,11 g. -30 (U1)

1. IVAN PRELEC, IPON ZAGREB
2. VALENTINO IVANIĆ, Mladost
3. IVAN IVELJ, VELIKA GORICA
3. VALERIO PREVEDAN, ĐURĐEVAC

Kumite – Učenici 10,11 g. -34 (U2)

1. DOMINIK MURKOVIĆ, Mala Subotica
2. MARDUK KRVAVAC, JADRAN
3. NOA RUMENJAK, IPON ZAGREB
3. ZVONIMIR MIKULČIĆ, IPON ZAGREB

Kumite – Učenici 10,11 g. -38 (U3)

1. LUKA MIĆ, LOTOS ZAGREB
2. PETAR STANIĆ, Bregana
3. FRAN VUKOMANOVIĆ, IPON ZAGREB
3. JOSIP BRNADA, ŠIBENIK

Kumite – Učenici 10,11 g. -42 (U4)

1. ANTE VUJANOVIĆ, JADRAN
2. ANTUN HRUSTIĆ, Ronin
3. IVAN BRLETIĆ, “SLAVKO KRIVSKI-TERMAL” DARUVAR
3. TONI BOTICA, Princ

Kumite – Učenici 10,11 g. -46 (U5)

1. LEO LAZAR, 9. ZMAJ
2. VITO MIHALJEVIĆ, OPATIJA
3. MAX FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
3. DAVID ZORIČIĆ, ŠIBENIK

Kumite – Učenici 10,11 g. +46 (U6)

1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
3. TIBOR KOVAČIĆ, VARAŽDIN
3. STIPE ORLOVIĆ, ŠIBENIK
KUMITE-UČENICE

Kumite – Učenice 10.11 g. -32 (U7)

1. PETRA DŽIMBEG, NOVI ZAGREB
2. PETRA ŠIMRAK, Bregana

Kumite – Učenice 10.11 g. -36 (U8)

1. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
2. LUCIJA ZEKANOVIĆ, ŠIBENIK
3. TINA GRETIĆ, Euro-Tera
3. ERIKA BRAČUN, KAPTOL

Kumite – Učenice 10.11 g. -40 (U9)

1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. KARLA ŠANČIĆ, STIJENA
3. NINA LUKENDA, BUSHIDO ZAGREB
3. LUCIJA MILETA, ŠIBENIK

Kumite – Učenice 10.11 g. -44 (U10)

1. LUCIJA HODAK, JASTREB
2. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE
3. NIKOLINA GOLOMBOŠ, Tigar Sisak
3. PETRA MARTINJAK, STIJENA

Kumite – Učenice 10.11 g. +44 (U11)

1. LEONA HAUPERT, VRAPČE
2. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC
3. NINA ZELENBRZ, Virovitica
3. DORA ŽUGČIĆ, STUDENT
KUMITE-MLAĐI KADETI

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -36 (M1)

1. LUKA TOMLJANOVIĆ, TUŠKANAC
2. JAKOV FEMBER, STIJENA
3. VALENTINO KALENIK, Virovitica
3. LUKAS VOUNASIS, STIJENA

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -41 (M2)

1. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA
2. BRUNO ŠIMURINA, JADRAN
3. PATRIK KARNAS, VELIKA GORICA
3. ANTE VUJANOVIĆ, JADRAN

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -45 (M3)

1. ROKO MIHALINEC, SUSEDGRAD
2. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. PETAR OREŠKOVIĆ, VELIKA GORICA
3. LEO LAZAR, 9. ZMAJ

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -48 (M4)

1. MIHAEL SIRC, Mala Subotica
2. DOMAGOJ ŽAJA, SAMOBOR
3. MATEJ BRAJE, JASTREB
3. PETAR GAVRANOVIĆ, JADRAN

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -52 (M5)

1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. KRUNO FADLJEVIĆ, SAMOBOR
3. LUKA PERVAN, KAPTOL
3. MARIN GUDELJ, VELIKA GORICA

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. -57 (M6)

1. DARIO GLUHINIĆ, STIJENA
2. ANTON BAŽDARIĆ, OPATIJA
3. LUKA JAKŠIĆ, Mladost
3. LUKA GAJDEK, TUŠKANAC

Kumite – Mlađi kadeti 12,13 g. +57 (M7)

1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. VINKO NEMET, ĐURĐEVAC
3. MARIJN LOVRIĆ, IPON ZAGREB
KUMITE-MLAĐE KADETKINJE

Kumite – Mlađe kadetkinje 12,13 g. -40 (M8)

1. EMA JURIČIĆ, ĐURĐEVAC
2. EMA ŠTIVIĆ, SPORTSLIFE
3. MATEJA PREVEDAN, ĐURĐEVAC
3. PETRA MLAĐAN, ALFA

Kumite – Mlađe kadetkinje 12,13 g. -45 (M9)

1. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
2. KATARINA KAJFEŠ, ALFA
3. KLARA STANUŠIĆ, SPORTSLIFE
3. LARA WEISMANN, Bregana

Kumite – Mlađe kadetkinje 12,13 g. -50 (M10)

1. PETRA STOJKOVIĆ, Kaplast
2. TIHANA ŠULEK, Euro-Tera
3. MATEA BRKOVIĆ, Mladost
3. ANTONELA ANĐELIĆ, HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Kumite – Mlađe kadetkinje 12,13 g. -55 (M11)

1. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. LUNA WEISMANN, Bregana
3. JINAN EL SAYED, JASTREB

Kumite – Mlađe kadetkinje 12,13 g. +55 (M12)

1. LUCIA BATTAIA, ZAMET
2. IVA MICULINIĆ, Karate klub Grobničan
3. MARTA DULIBIĆ, ŠIBENIK
3. DOMINA PAVLOVIĆ, JADRAN
KUMITE-KADETI

Kumite – Kadeti 14,15 g. -52 (K1)

1. FRAN PRPIĆ, SPORTSLIFE
2. KRISTIJAN LACKOVIĆ, IPON ZAGREB
3. LEO MARKOVIĆ, Mladost
3. FRANJO RAJAKOVIĆ, STIJENA

Kumite – Kadeti 14,15 g. -57 (K2)

1. TOMISLAV FAJERBACH, LOTOS ZAGREB
2. PATRIK KOZARIĆ, IPON ZAGREB
3. DAVID PAVIĆ, SUSEDGRAD
3. LUKA BJELOVUK, BUSHIDO ZAGREB

Kumite – Kadeti 14,15 g. -63 (K3)

1. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ, VELIKA GORICA
2. STIPE RAŠIĆ, IPON ZAGREB
3. VITO VRBAT, LOTOS ZAGREB
3. LUKA VUČINIĆ, JASTREB

Kumite – Kadeti 14,15 g. -70 (K4)

1. DOMINIK BABOK, BUSHIDO ZAGREB
2. RENATO REŠETAR, ZAMET
3. IVAN VUKOVIĆ, VRAPČE

Kumite – Kadeti 14,15 g. +70 (K5)

1. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
2. ANTE RADIĆ, VRAPČE
3. IAN BAŽDAR, SAMOBOR
KUMITE-KADETKINJE

Kumite – Kadetkinje 14,15 g. -47 (K6)

1. FEDERICA MAGANUCO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
2. MIA GRETA ZORKO, STIJENA
3. ANA BODROŽIĆ SELAK, JADRAN
3. ANA GUGEC, JASTREB

Kumite – Kadetkinje 14,15 g. -54 (K7)

1. BRUNA CVITANOVIĆ, ŠIBENIK
2. LORENA TOLIĆ, ZAMET
3. MARIA MURKOVIĆ, Mala Subotica
3. KATARINA ŠULEK, Euro-Tera

Kumite – Kadetkinje 14,15 g. +54 (K8)

1. NADJA HADŽIMURATAGIĆ, Ronin
2. IVANA BOROMISA, STUDENT
3. LEA MOČIBOB, OPATIJA
3. NINA JANEŠ, OPATIJA
KUMITE-JUNIORI

Kumite – Juniori 16,17 g.-OPEN (J1)

1. JAKOV BUNJEVAC, Mladost
2. STJEPAN ŠTIMAC, STIJENA
3. IGOR VRBAN, VELIKA GORICA
3. ALEN GRDENIĆ, VELIKA GORICA
KUMITE-JUNIORKE

Kumite – Juniorke 16,17 g.-OPEN (J2)

1. INES GRDENIĆ, VELIKA GORICA
2. KATICA ĆOSIĆ, “SLAVKO KRIVSKI-TERMAL” DARUVAR
3. MELANIE CORBATTO, A.S.D. KARATE CLUB 2003
3. LAURA REHAK, STUDENT

KUMITE-Mlađi učenici

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. NOA NOVOSEL JASTREB MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 4 4 0 0 0
2. MARKO KOVAČEVIĆ JASTREB MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 3 3 0 0 0
3. TOMA MILETA ŠIBENIK MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 3 3 0 0 0
4. VALERIO PREVEDAN ĐURĐEVAC MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 3 3 0 0 0
5. VAL VILIŠIĆ STIJENA MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 2 2 0 0 0
6. DAVID MILINOVICH OPATIJA MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 4 3 0 0 0
7. IVAN OŽBOLT Karate klub Grobničan MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 4 3 0 0 0
8. KRISTIJAN FRANK Hercegovina-Zagreb MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 4 3 0 0 0
9. ANTONIO KOPLJAR STIJENA MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 3 2 0 0 0
10. BARTOL VUČKOV IPON ZAGREB MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 3 2 0 0 0
11. FILIP SUCHY Hercegovina-Zagreb MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 3 2 0 0 0
12. HRVOJE ŠULEK Euro-Tera MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 3 2 0 0 0
13. IVAN JURIČIĆ ĐURĐEVAC MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 3 2 0 0 0
14. JAKOV KUPINA JASTREB MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 3 2 0 0 0
15. MARIN GRACIN ŠIBENIK MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 3 2 0 0 0
16. MARKO SIROMAŠIĆ JASTREB MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 3 2 0 0 0
17. MATIJA NASTESKI NOVI ZAGREB MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 3 2 0 0 0
18. AXEL DUBRAVČIĆ KAPTOL MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 2 1 0 0 0
19. CHRIS MALČEC Virovitica MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 2 1 0 0 0
20. IVAN KOVAČEVIĆ Ronin MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 2 1 0 0 0
21. MARKO KOVAČEC Ronin MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 2 1 0 0 0
22. DOMINIK ŠONJE LOTOS ZAGREB MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 1 0 0 0 0
23. EMIL TUTEK JASTREB MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 1 0 0 0 0
24. IVAN ŠIMAG HRVATSKI DRAGOVOLJAC MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 1 0 0 0 0
25. LEON SUŠANJ Euro-Tera MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 1 0 0 0 0
26. LOVRO KREŠIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 1 0 0 0 0
27. LUKA OŽBOLT Karate klub Grobničan MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 1 0 0 0 0
28. MARKO STRUNJE DRNIŠ MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 1 0 0 0 0
29. MATEJ VUKOVIĆ VELIKA GORICA MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 1 0 0 0 0
30. MATKO ZELENIKA HRVATSKI DRAGOVOLJAC MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 1 0 0 0 0
31. NIKO MAUROVIĆ Virovitica MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 1 0 0 0 0
32. OLIVER PIŠONIĆ Euro-Tera MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 1 0 0 0 0
33. SVEN SLAVULJ STIJENA MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 1 0 0 0 0
34. JAKOV ŠIMUNIĆ SUSEDGRAD MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 3 1 0 0 0
35. TEO BAGARIĆ STIJENA MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 3 1 0 0 0
36. ANDREJ STIPČIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 2 0 0 0 0
37. ANTE PAVLINOVIĆ Hercegovina-Zagreb MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 2 0 0 0 0
38. FRAN BLAGA Hercegovina-Zagreb MUČ-M (8,9 g.) -30 (L2) 2 0 0 0 0
39. FRAN ŠIMUNIĆ Hercegovina-Zagreb MUČ-M (8,9 g.) -38 (L4) 2 0 0 0 0
40. MATIJA VOLENIK STIJENA MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 2 0 0 0 0
41. STIPE MIJATOVIĆ DRNIŠ MUČ-M (8,9 g.) -34 (L3) 2 0 0 0 0
42. TVRTKO JOSIP JAKŠIĆ KAPTOL MUČ-M (8,9 g.) -26 (L1) 2 0 0 0 0
43. VILI BEBER STIJENA MUČ-M (8,9 g.) +38 (L5) 2 0 0 0 0

KUMITE-Mlađe učenice

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. NINA LUKENDA BUSHIDO ZAGREB MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 3 3 0 0 0
2. ANAMARIJA JUKICA DRNIŠ MUČ-Ž (8,9 g.) -32 (L7) 2 2 0 0 0
3. JANA ČEBOHIN OMEGA MUČ-Ž (8,9 g.) -36 (L8) 2 2 0 0 0
4. BRUNA BARANIĆ ŠIBENIK MUČ-Ž (8,9 g.) -28 (L6) 1 1 0 0 0
5. LEONA GULIJA VARAŽDIN MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 3 2 0 0 0
6. LUCIJA MILETA ŠIBENIK MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 3 2 0 0 0
7. MIA ČAČKO Karate klub 10. DAN MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 3 2 0 0 0
8. ANA MALIĆ FOKUS MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 2 1 0 0 0
9. DŽENITA KAHRIMANOVIĆ NOVI ZAGREB MUČ-Ž (8,9 g.) -36 (L8) 2 1 0 0 0
10. HANA HULJEV ŠIBENIK MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 2 1 0 0 0
11. ANA KARADŽA Karate klub Grobničan MUČ-Ž (8,9 g.) -28 (L6) 1 0 0 0 0
12. DORA SARIČ SPORTSLIFE MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 1 0 0 0 0
13. ELENA MAHNE Karate klub Grobničan MUČ-Ž (8,9 g.) -36 (L8) 1 0 0 0 0
14. LORENA CRNOGORAC HRVATSKI DRAGOVOLJAC MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 1 0 0 0 0
15. LUCIJA PEROVIĆ Hercegovina-Zagreb MUČ-Ž (8,9 g.) -32 (L7) 1 0 0 0 0
16. TINA LUKAČIĆ FOKUS MUČ-Ž (8,9 g.) -36 (L8) 1 0 0 0 0
17. TINA KRIŽ Hercegovina-Zagreb MUČ-Ž (8,9 g.) -32 (L7) 1 0 0 0 0
18. ELENA HOXHAJ Karate klub 10. DAN MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 2 0 0 0 0
19. NIKA DUVANČIĆ DRNIŠ MUČ-Ž (8,9 g.) +36 (L9) 2 0 0 0 0

KUMITE-Učenici

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. DARIO GLUHINIĆ STIJENA UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 4 4 0 0 0
2. DOMINIK MURKOVIĆ Mala Subotica UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 4 4 0 0 0
3. IVAN PRELEC IPON ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 4 4 0 0 0
4. LUKA MIĆ LOTOS ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 4 4 0 0 0
5. ANTE VUJANOVIĆ JADRAN UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 3 3 0 0 0
6. LEO LAZAR 9. ZMAJ UČ-M (10,11 g.) -46 (U5) 2 2 0 0 0
7. VALENTINO IVANIĆ Mladost UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 4 3 0 0 0
8. ANTUN HRUSTIĆ Ronin UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 3 2 0 0 0
9. FRAN VUKOMANOVIĆ IPON ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 3 2 0 0 0
10. IVAN IVELJ VELIKA GORICA UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 3 2 0 0 0
11. MARDUK KRVAVAC JADRAN UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 3 2 0 0 0
12. MIHAEL SIRC Mala Subotica UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 3 2 0 0 0
13. NOA RUMENJAK IPON ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 3 2 0 0 0
14. PETAR STANIĆ Bregana UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 3 2 0 0 0
15. TIBOR KOVAČIĆ VARAŽDIN UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 3 2 0 0 0
16. TONI BOTICA Princ UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 3 2 0 0 0
17. VALERIO PREVEDAN ĐURĐEVAC UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 3 2 0 0 0
18. IVAN BRLETIĆ “SLAVKO KRIVSKI-TERMAL” DARUVAR UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 2 1 0 0 0
19. JOSIP BRNADA ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 2 1 0 0 0
20. STIPE ORLOVIĆ ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 2 1 0 0 0
21. TIMO VLAHEK Mala Subotica UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 2 1 0 0 0
22. VITO MIHALJEVIĆ OPATIJA UČ-M (10,11 g.) -46 (U5) 2 1 0 0 0
23. ZVONIMIR MIKULČIĆ IPON ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 2 1 0 0 0
24. ANTONIO GALIĆ Ronin UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 1 0 0 0 0
25. DAVID ZORIČIĆ ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) -46 (U5) 1 0 0 0 0
26. IVAN HERCEG STIJENA UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 1 0 0 0 0
27. IVAN JURIČIĆ ĐURĐEVAC UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 1 0 0 0 0
28. KREŠO KREŠO STIJENA UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 1 0 0 0 0
29. LUKA STOŠIĆ ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 1 0 0 0 0
30. LUKA LJUBIĆ STIJENA UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 1 0 0 0 0
31. MARIO RADOŠ VELIKA GORICA UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 1 0 0 0 0
32. MAX FAJERBACH LOTOS ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -46 (U5) 1 0 0 0 0
33. ROBERT GLAVAŠ Tigar Sisak UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 1 0 0 0 0
34. ROKO DUMBOVIĆ Tigar Sisak UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 1 0 0 0 0
35. TIN HERCEG VARAŽDIN UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 1 0 0 0 0
36. TIN SARIČ SPORTSLIFE UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 1 0 0 0 0
37. TVRTKO ŠAKO Karate Klub Petrinja UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 1 0 0 0 0
38. DOMINIK DŽAJKIĆ FOKUS UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 4 2 0 0 0
39. SVEN PETRUNIĆ JASTREB UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 4 2 0 0 0
40. JAKOV SILADI LOTOS ZAGREB UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 3 1 0 0 0
41. LOVRO BEM Karate klub 10. DAN UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 3 1 0 0 0
42. MARKO MIHALJEVIĆ DRNIŠ UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 3 1 0 0 0
43. MATKO ZELENIKA HRVATSKI DRAGOVOLJAC UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 3 1 0 0 0
44. NIKOLA HERCEG STIJENA UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 3 1 0 0 0
45. PETAR GAVRANOVIĆ JADRAN UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 3 1 0 0 0
46. TIN PETRUNIĆ JASTREB UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 3 1 0 0 0
47. MIHAEL ŠTEFOVIĆ Virovitica UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 2 0 0 0 0
48. NARDO VLADIĆ ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) -30 (U1) 2 0 0 0 0
49. NATKO OPŠIVAČ SPORTSLIFE UČ-M (10,11 g.) -42 (U4) 2 0 0 0 0
50. RONALD JAHAJ Princ UČ-M (10,11 g.) +46 (U6) 2 0 0 0 0
51. TOMA MILETA ŠIBENIK UČ-M (10,11 g.) -34 (U2) 2 0 0 0 0
52. ZORAN JELAVIĆ KAPTOL UČ-M (10,11 g.) -38 (U3) 2 0 0 0 0

KUMITE-Učenice

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. EMA JURIČIĆ ĐURĐEVAC UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 3 3 0 0 0
2. LUCIJA HODAK JASTREB UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 3 3 0 0 0
3. EMA ŠTIVIĆ SPORTSLIFE UČ-Ž (10,11 g.) -36 (U8) 2 2 0 0 0
4. LEONA HAUPERT VRAPČE UČ-Ž (10,11 g.) +44 (U11) 2 2 0 0 0
5. PETRA DŽIMBEG NOVI ZAGREB UČ-Ž (10,11 g.) -32 (U7) 1 1 0 0 0
6. KLARA STANUŠIĆ SPORTSLIFE UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 3 2 0 0 0
7. LUCIJA MILETA ŠIBENIK UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 3 2 0 0 0
8. NIKOLINA GOLOMBOŠ Tigar Sisak UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 3 2 0 0 0
9. ANTONELA ANĐELIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC UČ-Ž (10,11 g.) +44 (U11) 2 1 0 0 0
10. KARLA ŠANČIĆ STIJENA UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 2 1 0 0 0
11. LUCIJA ZEKANOVIĆ ŠIBENIK UČ-Ž (10,11 g.) -36 (U8) 2 1 0 0 0
12. NINA LUKENDA BUSHIDO ZAGREB UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 2 1 0 0 0
13. PETRA MARTINJAK STIJENA UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 2 1 0 0 0
14. TINA GRETIĆ Euro-Tera UČ-Ž (10,11 g.) -36 (U8) 2 1 0 0 0
15. ANA DUĆA Karate Klub Petrinja UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 1 0 0 0 0
16. ANAMARIA BLATANČIĆ ŠIBENIK UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 1 0 0 0 0
17. DORA ŽUGČIĆ STUDENT UČ-Ž (10,11 g.) +44 (U11) 1 0 0 0 0
18. ERIKA BRAČUN KAPTOL UČ-Ž (10,11 g.) -36 (U8) 1 0 0 0 0
19. MIA ČAČKO Karate klub 10. DAN UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 1 0 0 0 0
20. NINA ZELENBRZ Virovitica UČ-Ž (10,11 g.) +44 (U11) 1 0 0 0 0
21. PETRA ŠIMRAK Bregana UČ-Ž (10,11 g.) -32 (U7) 1 0 0 0 0
22. TIA ŠKRLJAC Tigar Sisak UČ-Ž (10,11 g.) -36 (U8) 1 0 0 0 0
23. IRIS KOVAČ ŠIBENIK UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 2 0 0 0 0
24. JOSIPA BAŠIĆ JASTREB UČ-Ž (10,11 g.) -40 (U9) 2 0 0 0 0
25. LUCIJA GAJIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC UČ-Ž (10,11 g.) -44 (U10) 2 0 0 0 0

KUMITE-Mlađi kadeti

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. DARIO GLUHINIĆ STIJENA MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 3 3 0 0 0
2. FRANJO RAJAKOVIĆ STIJENA MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 3 3 0 0 0
3. LUKA TOMLJANOVIĆ TUŠKANAC MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 3 3 0 0 0
4. MIHAEL SIRC Mala Subotica MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 3 3 0 0 0
5. ROKO MIHALINEC SUSEDGRAD MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 3 3 0 0 0
6. FRAN PRPIĆ SPORTSLIFE MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 2 2 0 0 0
7. IGOR VRBAN VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) +57 (M7) 2 2 0 0 0
8. ANTE VUJANOVIĆ JADRAN MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 3 2 0 0 0
9. ANTON BAŽDARIĆ OPATIJA MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 3 2 0 0 0
10. BRUNO ŠIMURINA JADRAN MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 3 2 0 0 0
11. KRUNO FADLJEVIĆ SAMOBOR MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 3 2 0 0 0
12. LEO MARKOVIĆ Mladost MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 3 2 0 0 0
13. LUKA GAJDEK TUŠKANAC MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 3 2 0 0 0
14. MATEJ BRAJE JASTREB MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 3 2 0 0 0
15. PATRIK KARNAS VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 3 2 0 0 0
16. DOMAGOJ ŽAJA SAMOBOR MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 2 1 0 0 0
17. JAKOV FEMBER STIJENA MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 2 1 0 0 0
18. LEO LAZAR 9. ZMAJ MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 2 1 0 0 0
19. LUKA PERVAN KAPTOL MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 2 1 0 0 0
20. LUKA JAKŠIĆ Mladost MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 2 1 0 0 0
21. LUKAS VOUNASIS STIJENA MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 2 1 0 0 0
22. MARIN GUDELJ VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 2 1 0 0 0
23. PETAR OREŠKOVIĆ VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 2 1 0 0 0
24. PETAR GAVRANOVIĆ JADRAN MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 2 1 0 0 0
25. RENATO REŠETAR ZAMET MKAD-M (12,13 g.) +57 (M7) 2 1 0 0 0
26. VALENTINO KALENIK Virovitica MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 2 1 0 0 0
27. ANTONIO FILIPOVIĆ Ronin MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 1 0 0 0 0
28. DOMINIK POZDERAC JASTREB MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 1 0 0 0 0
29. DOMINIK KUČAN VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 1 0 0 0 0
30. HRVOJE LUKAČIĆ FOKUS MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 1 0 0 0 0
31. JAKOV RUKAVINA Mladost MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 1 0 0 0 0
32. JURICA RUNTAS SAMOBOR MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 1 0 0 0 0
33. MARIJN LOVRIĆ IPON ZAGREB MKAD-M (12,13 g.) +57 (M7) 1 0 0 0 0
34. MATEJ VNUČEC KAPTOL MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 1 0 0 0 0
35. NIKOLA BAČELIĆ ŠIBENIK MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 1 0 0 0 0
36. NOA ŽALAC KELIHAR JASTREB MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 1 0 0 0 0
37. PATRIK BERIBAK Bregana MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 1 0 0 0 0
38. VINKO NEMET ĐURĐEVAC MKAD-M (12,13 g.) +57 (M7) 1 0 0 0 0
39. KARLO VOLARIĆ JASTREB MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 3 1 0 0 0
40. LUKA BJELOVUK BUSHIDO ZAGREB MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 3 1 0 0 0
41. MILAN ĆUJO ICTUS MKAD-M (12,13 g.) -45 (M3) 3 1 0 0 0
42. ANDRO MOŠKUN Kaplast MKAD-M (12,13 g.) -48 (M4) 2 0 0 0 0
43. DOMAGOJ BLAGOJEVIĆ VELIKA GORICA MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 2 0 0 0 0
44. DOMINIK MURKOVIĆ Mala Subotica MKAD-M (12,13 g.) -36 (M1) 2 0 0 0 0
45. FILIP TUTEK JASTREB MKAD-M (12,13 g.) -41 (M2) 2 0 0 0 0
46. GABRIEL PALAJSA Kaplast MKAD-M (12,13 g.) -52 (M5) 2 0 0 0 0
47. OLIVER TUŠEK Mladost MKAD-M (12,13 g.) -57 (M6) 2 0 0 0 0

KUMITE-Mlađe kadetkinje

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. EMA JURIČIĆ ĐURĐEVAC MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 3 3 0 0 0
2. LUCIA BATTAIA ZAMET MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 3 3 0 0 0
3. MIA GRETA ZORKO STIJENA MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 3 3 0 0 0
4. PETRA STOJKOVIĆ Kaplast MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 3 3 0 0 0
5. BRUNA CVITANOVIĆ ŠIBENIK MKAD-Ž (12,13 g.) -55 (M11) 2 2 0 0 0
6. EMA ŠTIVIĆ SPORTSLIFE MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 3 2 0 0 0
7. IVA MICULINIĆ Karate klub Grobničan MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 3 2 0 0 0
8. KATARINA KAJFEŠ ALFA MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 3 2 0 0 0
9. KLARA STANUŠIĆ SPORTSLIFE MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 3 2 0 0 0
10. MARTA DULIBIĆ ŠIBENIK MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 3 2 0 0 0
11. MATEA BRKOVIĆ Mladost MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 3 2 0 0 0
12. MATEJA PREVEDAN ĐURĐEVAC MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 3 2 0 0 0
13. PETRA MLAĐAN ALFA MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 3 2 0 0 0
14. ANTONELA ANĐELIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 2 1 0 0 0
15. DOMINA PAVLOVIĆ JADRAN MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 2 1 0 0 0
16. LARA WEISMANN Bregana MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 2 1 0 0 0
17. LORENA TOLIĆ ZAMET MKAD-Ž (12,13 g.) -55 (M11) 2 1 0 0 0
18. TIHANA ŠULEK Euro-Tera MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 2 1 0 0 0
19. ANA BODROŽIĆ SELAK JADRAN MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 1 0 0 0 0
20. ANTONIA RUŽIĆ Mala Subotica MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 1 0 0 0 0
21. EMA ZETICA Mladost MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 1 0 0 0 0
22. JINAN EL SAYED JASTREB MKAD-Ž (12,13 g.) -55 (M11) 1 0 0 0 0
23. KARLA ŠANČIĆ STIJENA MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 1 0 0 0 0
24. KLARA RADIĆ VRAPČE MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 1 0 0 0 0
25. KORINA FAJT HRVATSKI DRAGOVOLJAC MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 1 0 0 0 0
26. LUNA WEISMANN Bregana MKAD-Ž (12,13 g.) -55 (M11) 1 0 0 0 0
27. MIA KITAROVIĆ ŠIBENIK MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 1 0 0 0 0
28. NIKA ČEBOHIN OMEGA MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 3 1 0 0 0
29. LUCIJA GALIĆ ALFA MKAD-Ž (12,13 g.) +55 (M12) 2 0 0 0 0
30. LUCIJA JOKSOVIĆ STIJENA MKAD-Ž (12,13 g.) -50 (M10) 2 0 0 0 0
31. NIKA VIDOVIĆ FOKUS MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 2 0 0 0 0
32. NINA DABČEVIĆ Ronin MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8) 2 0 0 0 0
33. EMA KARDAŠ Karate Klub Petrinja MKAD-Ž (12,13 g.) -40 (M8), MKAD-Ž (12,13 g.) -45 (M9) 4 0 0 0 0

KUMITE-Kadeti

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. FRAN PRPIĆ SPORTSLIFE KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 3 3 0 0 0
2. TOMISLAV FAJERBACH LOTOS ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 3 3 0 0 0
3. IGOR VRBAN VELIKA GORICA KAD-M (14,15 g.) +70 (K5) 2 2 0 0 0
4. KRISTIJAN OBRAZOVIĆ VELIKA GORICA KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 2 2 0 0 0
5. DOMINIK BABOK BUSHIDO ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -70 (K4) 1 1 0 0 0
6. FRANJO RAJAKOVIĆ STIJENA KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 3 2 0 0 0
7. KRISTIJAN LACKOVIĆ IPON ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 3 2 0 0 0
8. LEO MARKOVIĆ Mladost KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 3 2 0 0 0
9. STIPE RAŠIĆ IPON ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 3 2 0 0 0
10. DAVID PAVIĆ SUSEDGRAD KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 2 1 0 0 0
11. LUKA BJELOVUK BUSHIDO ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 2 1 0 0 0
12. LUKA VUČINIĆ JASTREB KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 2 1 0 0 0
13. PATRIK KOZARIĆ IPON ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 2 1 0 0 0
14. RENATO REŠETAR ZAMET KAD-M (14,15 g.) -70 (K4) 2 1 0 0 0
15. VITO VRBAT LOTOS ZAGREB KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 2 1 0 0 0
16. ANTE RADIĆ VRAPČE KAD-M (14,15 g.) +70 (K5) 1 0 0 0 0
17. DOMAGOJ ŽABČIĆ Bregana KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 1 0 0 0 0
18. IAN BAŽDAR SAMOBOR KAD-M (14,15 g.) +70 (K5) 1 0 0 0 0
19. IVAN VUKOVIĆ VRAPČE KAD-M (14,15 g.) -70 (K4) 1 0 0 0 0
20. IVOR BABIĆ VELIKA GORICA KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 1 0 0 0 0
21. JAKOV FEMBER STIJENA KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 1 0 0 0 0
22. LEON HENČ SAMOBOR KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 1 0 0 0 0
23. BRANIMIR ŠTEFKOVIĆ JASTREB KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 2 0 0 0 0
24. FILIP DEŽIĆ ICTUS KAD-M (14,15 g.) -63 (K3) 2 0 0 0 0
25. KARLO RUKAVEC HRVATSKI DRAGOVOLJAC KAD-M (14,15 g.) -57 (K2) 2 0 0 0 0
26. LUKAS VOUNASIS STIJENA KAD-M (14,15 g.) -52 (K1) 2 0 0 0 0

KUMITE-Kadetkinje

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. FEDERICA MAGANUCO A.S.D. KARATE CLUB 2003 KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 3 3 0 0 0
2. NADJA HADŽIMURATAGIĆ Ronin KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 3 3 0 0 0
3. BRUNA CVITANOVIĆ ŠIBENIK KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 2 2 0 0 0
4. IVANA BOROMISA STUDENT KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 3 2 0 0 0
5. MIA GRETA ZORKO STIJENA KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 3 2 0 0 0
6. ANA GUGEC JASTREB KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 2 1 0 0 0
7. ANA BODROŽIĆ SELAK JADRAN KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 2 1 0 0 0
8. KATARINA ŠULEK Euro-Tera KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 2 1 0 0 0
9. LEA MOČIBOB OPATIJA KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 2 1 0 0 0
10. LORENA TOLIĆ ZAMET KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 2 1 0 0 0
11. MARIA MURKOVIĆ Mala Subotica KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 2 1 0 0 0
12. NINA JANEŠ OPATIJA KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 2 1 0 0 0
13. PAULA MANOLA OPATIJA KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 2 1 0 0 0
14. JOHANA JURIĆ Karate Klub Petrinja KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 1 0 0 0 0
15. LUCIA BATTAIA ZAMET KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 1 0 0 0 0
16. NIKA ČEBOHIN OMEGA KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 1 0 0 0 0
17. PETRA VUKOVINSKI Bregana KAD-Ž (14,15 g.) -54 (K7) 1 0 0 0 0
18. PETRA GAJDEK TUŠKANAC KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 1 0 0 0 0
19. MELANIE CORBATTO A.S.D. KARATE CLUB 2003 KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 4 2 0 0 0
20. IVA MICULINIĆ Karate klub Grobničan KAD-Ž (14,15 g.) +54 (K8) 3 1 0 0 0
21. MIA MIJOVIĆ VELIKA GORICA KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 2 0 0 0 0
22. NIKOLINA LONČAREVIĆ Karate Klub Petrinja KAD-Ž (14,15 g.) -47 (K6) 2 0 0 0 0

KUMITE-Juniori

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. JAKOV BUNJEVAC Mladost JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 2 2 0 0 0
2. ALEN GRDENIĆ VELIKA GORICA JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 2 1 0 0 0
3. IGOR VRBAN VELIKA GORICA JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 2 1 0 0 0
4. STJEPAN ŠTIMAC STIJENA JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 2 1 0 0 0
5. IGOR KATANEC BEKETIĆ SAMOBOR JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 1 0 0 0 0
6. MARKO TANKOVIĆ HRVATSKI DRAGOVOLJAC JUN-M (16,17 g.) -OPEN (J1) 1 0 0 0 0

KUMITE-Juniorke

Ime i prezime Klub Kategorija Bor. Pob. Bod. KO. Raz.
1. INES GRDENIĆ VELIKA GORICA JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 3 3 0 0 0
2. MELANIE CORBATTO A.S.D. KARATE CLUB 2003 JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 4 3 0 0 0
3. KATICA ĆOSIĆ “SLAVKO KRIVSKI-TERMAL” DARUVAR JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 3 2 0 0 0
4. LAURA REHAK STUDENT JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 3 2 0 0 0
5. CATERINA DREASSI A.S.D. KARATE CLUB 2003 JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 1 0 0 0 0
6. DORA VINKOVIĆ ICTUS JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 1 0 0 0 0
7. IVANA BOROMISA STUDENT JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 1 0 0 0 0
8. JELENA ABRAMOVIĆ TUŠKANAC JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 1 0 0 0 0
9. LANA SUČEC Karate Klub Petrinja JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 1 0 0 0 0
10. LAURA BAČELIĆ ŠIBENIK JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 3 1 0 0 0
11. PETRA ČATLAK ŠIBENIK JUN-Ž (16,17 g.) -OPEN (J2) 3 1 0

Foto galerija

16.MEMORIJAL 2015
16.MEMORIJAL 2015Apr 19, 2015Photos: 613
 

Comments

comments

Pročitajte

Robert Radojković srušio rekord iz 2008. kojeg je do danas držao Rus Denis Zhalybin s vremenom 27:25:43

16.MEMORIJALNI ULTRAMARATON ZAGREB-VUKOVAR ˝PUTEVI DRAGOVOLJACA HOS-a I BOJOVNIKA DOMOVINSKOG RATA˝ Osijek – Vukovar (Ovčara) Završen …