Naslovna » Blago i Robert Zadro » 4.Memorijal Blago i Robert Zadro » Splićani po 3.put za redom pobjednici memorijala Blago i Robert Zadro

Splićani po 3.put za redom pobjednici memorijala Blago i Robert Zadro

UDRUGA BRANITELJA I VETERANA 72.BOJNE VOJNE POLICIJE  POBJEDNIK 4.POZIVNOG  MEMORIJALNOG MALONOGOMETNOG TURNIRA „BLAGO I ROBERT ZADRO“

U Zagrebu je 6. lipnja 2015. godine na terenima UBDR – Sportski klub Podsused, u čast  dvojice hrvatskih vitezova Blage i Roberta Zadro  održan je malonogometni turnir u organizaciji udruge UDHOS ZAGREB I ŠRDHOS ZAGREB.

Nakon misnog slavlja u kapelici u Podsusedu, sviranja Hrvatske himne te minute šutnje za sve poginule u Domovinskm ratu, turnir su svečano otvorili Predsjednik UDHOS ZAGREB gospodin Ivan Friščić, gospođa Kata Zadro, supruga i majka dvojice vitezova i Izaslanik Gradonačelnika Grada Zagreba brigadir Sučić i general TomoMedved.

Na svečanom otvaranju bili su i mnogi drugi predstavnici braniteljskih udruga iz cijele Hrvatske.

Predsjednik Friščić nakon pozdravnog govora istaknuo je da je ponosan na ekipe koje sudjeluju na ovom memorijalu te se zahvalio sponzorima i donatorima bez kojih se ovaj memorijal ne bi mogao održati.

Gospođa Kata Zadro  zahvalila se svima koji su se odazvali na memorijal, svim udrugama i braniteljima koji njeguju uspomenu na generala Zadru i sina Roberta.

Tajnik UDHOS ZAGREB  Zvonko Lucić uručio je obitelji Zadro posebni izrađenu svečanu plaketu memorijala.

Poredak:

  1. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje – Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split
  2. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje – Široki Brijeg
  3. mjesto pokal u trajno vlasništvo + medalje – UDHOS Stenjeveac
  4. Pokal za fair-play – Vukovar
  5. Najbolji vratar turnira – Zoran Kralj (UDHOS Stenjevec)
  6. Najbolji strijelac turnira – Ivica Grbeša (Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split)
  7. Najbolji igrač turnira – Ivica Grbeša (Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split)

Rezultari:

Skupina „A“

Teren 1

10:00   Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split – Udruga ratnih veterana 1. Gardijske brigade „TIGROVI“                                                                           5:1

10:30   Udruga ratnih veterana 1. Gardijske brigade „TIGROVI“ – Udruga ratnih veterana 9. Gardijske brigade „VUKOVI“                                                                            0:2

11:00   Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split – Udruga ratnih veterana 9. Gardijske brigade „VUKOVI“                                                                            2:2

Skupina „B“

Teren 2

10:00   Široki Brijeg – Kupres                                                           0:1

10:30   Kupres – UDHOS Stenjevec                                                  1:3

11:00   Široki Brijeg – UDHOS Stenjevec                                          2:4

Skupina „C“

Teren 3

10:00   Vukovar – UDHOS Zagreb                                                    3:1

10:30   UDHOS Zagreb – UVDR Tovarnik                                       0:5

11:00   Vukovar – UVDR Tovarnik                                                  0:3

Skupina „D“

Teren 1

12:30   Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split – Udruga ratnih veterana 1. Gardijske brigade „TIGROVI“– Udruga ratnih veterana 9. Gardijske brigade „VUKOVI“                    2:0

13:00   Široki Brijeg – Udruga ratnih veterana 9. Gardijske brigade „VUKOVI“                  0:1

13:30   Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split – Udruga ratnih veterana 1. Gardijske brigade „TIGROVI“– Široki Brijeg                                                                            1:1

Skupina „E“

Teren 2

12:30   Vukovar – UDHOS Stenjevec                                                                                   5:0

13:00   UDHOS Stenjevec – UVDR Tovarnik                                                                      1:4

13:30   Vukovar – UVDR Tovarnik                                                                                        3:0

Polufinale

Teren 1

15:00   Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split – UDHOS Stenjevec      3:1

Teren 2          

15:00   Vukovar – Široki Brijeg                                                                                            0:4

Za 3. Mjesto

Teren 2

16:00   UDHOS Stenjevec – Vukovar                                                                                   2:0 (6m)

Finale

Teren 1

16:00   Široki Brijeg – Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split                1:2

 Sudionici turnira:

  1. UDHOS Zagreb
  2. Vukovar
  3. Široki
  4. UVDR Tovarnik
  5. Kupres
  6. UDHOS Stenjevec
  7. Udruga ratnih veterana 1.Gardijske brigade “TIGROVI”
  8. Udruga ratnih veterana .Gardijske brigade “VUKOVI”
  9. Udruga branitelja i veterana 72.bojne Vojne policije Split

Suci 4. pozivnog malonogometnog turnira „Blago i Robert Zadro“

  1. Mate Matić
  2. Vedran Mandić
  3. Antonio Gudelj
  4. Mirko Ćaleta

Dodjela nagrada:

Najbolji vratar turnira Zoran Kralj (UDHOS Stenjevec) dr. Pavo Kostopeč
Najbolji strijelac turnira Ivica Grbeša (Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split) Damir bevanda
Najbolji igrač turnira Ivica Grbeša (Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split) Siniša Šukunda
Pokal za Fair-play Vukovar Luka Ilić
3. mjesto, pokal u trajno vlasništvo + medalje UDHOS Stenjeveac Zoran Piličić
2. mjesto, pokal u trajno vlasništvo + medalje Široki Brijeg Tomislav Josić
1. mjesto, pokal u trajno vlasništvo + medalje Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split Bandić – (dr.Ćelić)
1. mjesto, prijelazni pehar Udruga branitelja i veterana 72. bojne Vojna policija Split Kata Zadro

 

Foto galerija klikom na fotografiju

4.Memorijal Blagi i Robert Zadro
4.Memorijal Blagi i Robert ZadroJun 8, 2015Photos: 294
 

 

Comments

comments

Pročitajte

16. Memorijalni ultramaraton Zagreb–Vukovar, u spomen na dragovoljce HOS-a i hrvatske branitelje

3. dionica Novska – Slavonski Brod 90,5 km U sjećanje na pripadnike zagrebačkog HOS-a i na …