naslovnica statut udruge o nama galerija srdhos kontakt
Memorijali
Maratoni
Linkovi
VIJESTI
 
6. MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA GRADA ZAGREBA
 
povratak na 6. memorijal
 
KARATE

Nadnevak: 10.04.2005. u 10.00 sati - KATE, pojedinačno i ekipno (od 7 do 16 god. starosti), u 13.00 sati - BORBE, pojedinačno (od 10 do 16 god. starosti), u 17.00 sati - BORBE, pojedinačno (od 17 god. starosti)
Mjesto: Športska dvorana O.Š. GORNJE VRAPČE, Vrapčanska Cesta 188
Organizator: UDHOS-ZAGREB
Tehnički organizator: KARATE KLUB STIJENA
Opis: Međunarodni turnir za djevojčice i dječake u katama i borbama u kategorijama: cicibani, ml. učenici, učenici, ml. kadeti, juniori i seniori.
Voditelj: Goran Štimac, tel. 091 5261 068



Na turniru su nastupili brojni klubovi iz cijele Hrvatske i Austrije. Ukupno 47 karate klubova, 472 natjecatelja i 40 ekipa.
Natjecanje se odvijalo na 4 borilišta sa 17 sudaca. Nastupalo se u katama pojedinačno i ekipno, te u borbama pojedinačno u svim dobnim uzrastima.
Najuspješniji klub je Karate klub Omega, dok je domaćin, Karate klub Stijena zauzeo 10 mjesto na ukupnom poretku osvojenih medalja.
U mlađim dobnim uzrastima najbolja natjecateljica je Petra Dabić (KK Stijena), a među dječacima je Ivan Rogulj (KK Omega).
Ceremonija otvorenja "6. Karate memorijala Zagreb", ujedno i vrhunac natjecanja, započela je u 17:00 sati sa programom borbe juniori/ke i borbe seniori u apsolutnoj kategoriji. Ceremoniju otvorenja uveličali su: saborski zastupnik, dopredsjednik SUDHOS-a gosp. Vlado Jukić, predsjednik UDHOS-a gosp. Ivan Friščić, dopredsjednik UDHOS-a gosp. Damir Štimac i predsjednik KK Stijena gosp. Goran Štimac.

Za 1. mjesto u kategorijama juniora/ki osiguran je novčani fond, ovisan o broju prijavljenih natjecatelja. U seniorskoj-open kategoriji nastupilo je 18 natjecatelja, većinom reprezentativci Hrvatske.

Za titulu najboljih u apsolutnoj kategoriji osiguran je novčani fond od 1.400,00 kn:
  1. mjesto osvojio Miroslav Maričević (KK Susedgrad).
  2. mjesto osvojio je Edin Jusufagić (KK Sportski život).
  3. mjesta osvojili su Emir Mujčinović (KK Tempo) i Kristijan Jukić (KK Trešnjevka).
Moramo naglasiti da su seniori dan prije bili na Međunarodnom karate turniru u Milanu, te su svojim dolaskom pokazali koliko je značajno održati i obilježiti turnir koji je posvećen Hrvatskim braniteljima koji su dali svoje živote u stvaranju naše Domovine Hrvatske i koje nikada ne smijemo zaboraviti.
 
Rezultati natjecanja:  
 
KATE POJEDINAČNO
 
CICIBANI
1. KOVAČIĆ LEON SAMOBOR
2. SOSA ANTE STENJEVEC
3. ŠPOLJARIĆ ZVONIMIR MLADOST OS
3. SLIVONJA TOMISLAV STENJEVEC
CICIBANKE
1. CINDRIĆ MIRNA ESSEKER
2. STANKOVIĆ ANA ŠTRIGOVA
3. SMOLČIĆ REBEKA SAMOBOR
3. ZRNO LUCIJA ESSEKER
 
MLAĐI UČENICI
1. MUFIĆ MARIO STENJEVEC
2. ŠAKIĆ IVAN OMEGA
3. BLAŽIČEVIĆ IVAN POLET
3. MEDVED EDI RONIN
MLAĐE UČENICE
1. KRALJ MAGDALENA SAMOBOR
2. KARAMATIĆ IVANA SAMOBOR
3. SMOLČIĆ MONIKA SAMOBOR
3. PAVIČIĆ IVA SAMOBOR
 
UČENICI
1. MAČINKOVIĆ VESELKO OMEGA
2. ŠAKIĆ MATE OMEGA
3. ROGULJ IVAN OMEGA
3. PEZER KRIŽAN SAMOBOR
UČENICE
1. KAPOVIĆ ANTONELLA ESSEKER
2. HODAK IVANA JASTREB
3. MACAN PETRA OMEGA
3. NOVAK VALERIJA ŠTRIGOVA
 
MLAĐI KADETI
1. MATIJAŠEVIĆ DARIO MLADOST OS
2. LOVRIĆ BORIS POLET
MLAĐE KADETKINJE
1. NEKIĆ NIKOLINA MLADOST OS
2. JURENDIĆ ZRINKA CROATIA
3. BAŠIĆ MILA LOTOS 2002
3. SAMARDŽIĆ HEIDI ESSEKER
 
 
KATE EKIPNO
 
CICIBANI
1. STENJEVEC
2. OMEGA
3. SAMOBOR
3. ESSEKER
CICIBANKE
1. SAMOBOR
2. RONIN
3. OMEGA
3. STIJENA
 
MLAĐI UČENICI
1. JASTREB
2. RONIN
3. STENJEVEC
3. ESSEKER 2
MLAĐE UČENICE
1. SAMOBOR
2. LIKA
3. RONIN 1
3. RONIN 2
 
UČENICI
1. OMEGA
2. RONIN
3. STENJEVEC
3. JASTREB
UČENICE
1. OMEGA
2. SAMOBOR 1
3. STENJEVEC
3. ESSEKER
 
MLAĐE KADETKINJE
1. LOTOS 2002 1
2. LOTOS 2002 2
 
 
MLAĐI UČENICI - BORBE
 
-32 1. BARANAŠIĆ LUKA GLOBUS
  2. JELENIĆ IVAN CBS PULA
  3. VUJANIĆ MATIJA JAMNICA
  3. OSTREŽ KRISTIJAN STIJENA
-36 1. ŽUGEC MARKO KONJŠČINA
  2. MIHIĆ LOVRO ZRINSKI
  3. MEDVED EDI RONIN
  3. BARIĆ MATIJA KAPLAST
 
-40 1. PERVAN MIROSLAV MASTER
  2. UZELAC HRVOJE STENJEVEC
  3. LOGARUŠIĆ BOŽO MASTER
  3. CELIĆ TOMISLAV JASTREB
40+ 1. BEGIĆ TIN KAPLAST
  2. SIROTIĆ MARKO PAZIN
  3. KMET PATRIK CBS PULA
  3. FABRIS MARIJAN PAZIN
 
 
MLAĐE UČENICE - BORBE
 
-34 1. MARTINOVIĆ HELENA RONIN
  2. ZADRAVEC JELENA GLOBUS
  3. TANČAK MARINA BREGANA
  3. VUKOVIĆ NIKOLINA PINZGAU-AUT
-38 1. TOMAŠIĆ IVANA LIKA
  2. BAKSA VALENTINA GLOBUS
  3. MILATOVIĆ PETRA JAMNICA
  3. BEĆIROVIĆ LEA SUSEDGRAD
 
-42 1. IVOŠEVIĆ MIHAELA STIJENA
  2. KRMPOTIĆ TENA LIKA
  3. HAMERLITZ TEA BREGANA
42+ 1. SAITI GLORIA FINIDA
  2. SMETIŠKO MATEJA STENJEVEC
  3. BOJANIĆ BARBARA OKIT VODICE
  3. GRLIĆ KRISTINA STIJENA
 
 
UČENICI - BORBE
 
-36 1. SOLEŠA ANTONIO FINIDA
  2. KOVAČIĆ DOMINIK BREGANA
  3. GROZAJ DOMAGOJ VRAPČE
  3. BILIĆ IVAN BREGANA
-41 1. KLEIN JOHANNES PINZGAU-AUT
  2. LOGARUŠIĆ MARIJAN MASTER
  3. GRBAVAC MATEJ ZAGREB
  3. BUDINŠĆAK ANTONIJO JASTREB
 
-45 1. MRVIČIĆ ANTE B BIOGRAD
  2. GRGAC FILIP RONIN
  3. MARTINJAK PETAR KONJŠČINA
  3. PEJIĆ KARLO BREGANA
-48 1. BUŽANČIĆ MARIN STUDENT ZG
  2. ERENT DENIS STUDENT ZG
  3. MEDVED DENI RONIN
  3. FILIPOVIĆ JOSIP SUSEDGRAD
 
-52 1. MATAIĆ LUKA JARUN
  2. LONČARIĆ ANDREAS VRAPČE
  3. ĐOKIĆ DALIBOR FINIDA
  3. PUKLAVEC LUKA KAPLAST
-57 1. KOVAČIĆ DARIO ŠTRIGOVA
  2. PERUŠIĆ ANDREJ TAD RIJEKA
  3. ZATEK VALENTINO ALFA
  3. MILOŠEVIĆ FILIP ESSEKER
 
57+ 1. LIVADA JOSIP KAPLAST
  2. BRATKO TOMISLAV MASTER
  3. VARZIĆ VEDRAN ZRINSKI
  3. MURK RENATO GLOBUS
 
 
UČENICE - BORBE
 
-40 1. TUŠINEC GABRIJELA BREGANA
  2. SUVAJAC SUZANA OMEGA
  3. STANEŠIĆ DORIS KOPRIVNICA
-45 1. RATKOVIĆ MATEA STUDENT ZG
  2. KORDIĆ DARIA LOTOS
  3. BELUŽIĆ KRISTINA ALFA
  3. BORIĆ MARINA LOTOS 2002
 
-50 1. BILIĆ JOSIPA BREGANA
  2. GRGAC JELENA RONIN
  3. NOVAK VALERIJA ŠTRIGOVA
  3. VRHOVEC HELENA KOPRIVNICA
-55 1. ZUBOVIĆ MARTA TAD RIJEKA
  2. FORTNER EVA ŠTRIGOVA
  3. ŠOIĆ IVANA STIJENA
 
55+ 1. LAĆARAK SARA CBS PULA
  2. ZLOMISLIĆ IVA JARUN
  3. BIRIN MARIJA OKIT VODICE
  3. NOVAČIĆ MARTINA ALFA
 
 
MLAĐI KADETI - BORBE
 
-48 1. PLAVAC IVAN STUDENT ZG
  2. BUZANČIĆ MARIN STUDENT ZG
  3. ANDABAK MATE BREGANA
  3. GRGAC FILIP RONIN
-53 1. MATAIĆ LUKA JARUN
  2. ĐOKIĆ DALIBOR FINIDA
  3. MARIĆ IVAN ZRINSKI
  3. BILIĆ MARKO VRAPČE
 
-57 1. KOVAČIĆ DARIO ŠTRIGOVA
  2. PERUŠIĆ ANDREJ TAD-RIJEKA
  3. FOGEC DAVOR VRAPČE
  3. LOVRIĆ BORIS POLET
-60 1. ŠKRABLIN MATIJA VIROVITICA
  2. BANOVIĆ STEFAN FINIDA
  3. DAVIDOVIĆ LUKA FINIDA
  3. BABIĆ DINO KAPLAST
 
-64 1. RIBIĆ DOMINIK KAPLAST
  2. HUSTIĆ DENIS STIJENA
-69 1. MAKSAN ANTE B BIOGRAD
  2. DUJMOVIĆ SAŠA BREGANA
  3. PILIĆ FRANJO ALFA
  3. CEROVAC KREŠIMIR RENAKO
 
69+ 1. MASLARDA MARIO B BIOGRAD
  2. ČIČAK MARKO VRAPČE
 
 
MLAĐE KADETKINJE - BORBE
 
-50 1. FOČIĆ ANJA JARUN
  2. KRUEZIV DIJANA FINIDA
  3. GRGAC JELENA RONIN
  3. JURENEC MAJA KOPRIVNICA
-55 1. DABIĆ PETRA STIJENA
  2. BOČKAL DANIJELA KONJŠČINA
  3. NIKITOVIĆ ENA TEMPO
  3. BARTONIČEK MARIJA JARUN
 
-60 1. GUDEK IVA KONJŠČINA
  2. TUŠČIĆ MATEJA STUDENT ZG
  3. PLAVANJAC ARIJANA TEMPO
  3. ĐUKANOVIĆ IVANA JARUN
60+ 1. MATELJAN MARIJA VRAPČE
  2. BUBLIĆ ADRIANA KAPLAST
  3. BANKO MARTINA PAZIN
 
 
JUNIORI - BORBE
 
-60 1. ŠURBEK ALAN STUDENT ZG
  2. RULA RADMILO KAPLAST
  3. HORVAT GORAN ALFA
  3. GRADINJAN MARKO VIROVITICA
-65 1. BLAŽIČEVIĆ MATIJA POLET
  2. IDRIZI SEJDIN TEMPO
  3. PETROVIĆ HRVOJE KAPLAST
  3. HRVAT VEDRAN KAPLAST
 
-70 1. JURENEC DENIS KOPRIVNICA
  2. TRUBELJA ROBERT OKINAWA
  3. JAJTIĆ GORAN TEMPO
  3. MARTINEC MIHAEL ALFA
-75 1. ČAVLEK DEAN LOŠINJ
  2. KUKEC NIKOLA SUSEDGRAD
  3. KATIĆ ZORAN RENAKO
  3. ŠKORNJAK MARKO SUSEDGRAD
 
-80 1. BARAČ JADRAN TEMPO
  2. KOBALI BRUNO TREŠNJEVKA
80+ 1. BENJAK DALIBOR OKINAWA
  2. BRNJAS ŽELJKO TREŠNJEVKA
  3. GAŠPIĆ HRVOJE TREŠNJEVKA
  3. BAČEK TOMISLAV LOTOS 2002
 
 
JUNIORKE - BORBE
 
-53 1. LUSAVEC JELENA OKINAWA
  2. KLEMAR ŽELJKA STIJENA
  3. ŠUTIĆ MAJA STIJENA
-60 1. VLČEK ANA OMEGA
  2. VILJEVAC JELENA VIROVITICA
  3. KOVAČ NINA OKINAWA
  3. PUKLIN ARIANA-IVA SUSEDGRAD
 
60+ 1. BAŽANT TIHANA VRAPČE
  2. PUČIĆ KATARINA VRAPČE
  3. PANTOŠ TATJANA FINIDA
  3. NOVLJAKOVIĆ ĐANELA STENJEVEC
 
 
SENIORI APSOLUTNA
 
1. MARIČEVIĆ MIROSLAV SUSEDGRAD
2. JUSUFAGIĆ EDIN SPORTSKI ŽIVOT
3. MUJČINOVIĆ EMIR TEMPO
3. JUKIĆ KRISTIJAN TREŠNJEVKA
 
 
 
POREDAK KLUBOVA
 
 
  KLUB Z S B UKUPNO
1. OMEGA 4 4 3 11
2. STUDENT ZG 4 3 0 7
3. SAMOBOR 4 2 6 12
4. KAPLAST 3 2 5 10
5. JARUN 3 1 2 6
6. B BIOGRAD 3 0 0 3
7. STENJEVEC 2 3 5 10
8./9. FINIDA 2 3 3 8
8./9. VRAPČE 2 3 3 8
10./11. BREGANA 2 2 5 9
10./11. STIJENA 2 2 5 9
12. ŠTRIGOVA 2 2 2 6
13./14. KONJŠČINA 2 1 1 4
13./14. OKINAWA 2 1 1 4
15. ESSEKER 2 0 6 8
16. MLADOST OS 2 0 1 3
17. RONIN 1 5 7 13
18./19. GLOBUS 1 2 1 4
18./19. MASTER 1 2 1 4
20./21. LIKA GOSPIĆ 1 2 0 3
20./21. TAD RIJEKA 1 2 0 3
22./23. SUSEDGRAD 1 1 4 6
22./23. TEMPO 1 1 4 6
24./25. JASTREB 1 1 3 5
24./25. LOTOS 2002 1 1 3 5
26. POLET 1 1 2 4
27./28. CBS PULA 1 1 1 3
27./28. VIROVITICA 1 1 1 3
29. KOPRIVNICA 1 0 3 4
30. PINZGAU-AUT 1 0 1 2
31. LOŠINJ 1 0 0 1
32. TREŠNJEVKA 0 2 1 3
33./34. PAZIN 0 1 2 3
33./34. ZRINSKI 0 1 2 3
35.-37. CROATIA 0 1 0 1
35.-37. LOTOS 0 1 0 1
35.-37. SPORTSKI ŽIVOT 0 1 0 1
38. ALFA 0 0 6 6
39.-41. JAMNICA 0 0 2 2
39.-41. OKIT VODICE 0 0 2 2
39.-41. RENAKO 0 0 2 2
42. ZAGREB 0 0 1 1
43.-47. BONI 0 0 0 0
43.-47. BUSHIDO 0 0 0 0
43.-47. MLADOST IG 0 0 0 0
43.-47. PEŠĆENICA 0 0 0 0
43.-47. VARAŽDIN 0 0 0 0
 
 
 
povratak na 6. memorijal
 
Repozitorij
Info box
 
Arhiva vijesti
2010. godina
2009. godina
2008. godina
2007. godina
2006. godina
2005. godina
2004. godina
2003. godina
2002. godina
 
Kalendar
 
   
  Isprintajte ovu stranicu.
Kontaktirajte nas: [email protected]
Webmaster: [email protected]
2005 @ UDHOS-ZAGREB