naslovnica statut udruge o nama galerija srdhos kontakt
Memorijali
Maratoni
Linkovi
VIJESTI
 
6. MEMORIJAL POGINULIM BOJOVNICIMA DOMOVINSKOG RATA GRADA ZAGREBA
 
povratak na 6. memorijal
 
ZRAČNO ORUŽJE

Nadnevak: 09.04.2005. u 09:00 sati
Mjesto: Trg športova 11
Organizator: UDHOS-ZAGREB
Tehnički organizator: UŠR VETERAN 91
Opis: I. B liga hrvatske, zračni standard, oružje pištolj/puška
Voditelj: Mario Sačer


Udruga za šport i rekreaciju "Veteran 91" je organizirala turnir u streljaštvu u sklopu 6. Memorijala poginulim bojovnicima Domovinskog rata Grada Zagreba koji se održao 9. travnja 2004. godine u zračnoj streljani Doma Sportova.

Na turniru je sudjelovalo 42 natjecatelja u pet disciplina (muški standard puška, žene standard puška, muški pištolj, žene pištolj i serijska puška).

Natjecatelji su bili iz više županija.
 
Rezultati natjecanja:  
 
10 m zračna puška žene, pojedinačno
 
PL. NATJECATELJICA KLUB-MJESTO I II III IV UKUPNO
1. KLOKOČKI Stefanija KARLOVAC, Karlovac 98 98 97 96 389
2. SOKAČ Andreja METALIS, Donja Stubica 98 97 98 95 388
3. STRUGAR Jasmina METALIS, Donja Stubica 91 97 97 95 380
4. TOMAŠIĆ Maja KARLOVAC, Karlovac 93 96 92 92 373
5. ČUČEK Sonja UŠR "VETERAN 91" 91 88 91 92 362
6. MUSLI Besa KARLOVAC, Karlovac 92 87 88 81 348
7. ŠOBAK Martina METALIS, Donja Stubica 89 88 82 88 347
 
 
10 m zračna puška žene, ekipno
 
PL. KLUB-MJESTO Sastav ekipe Bodovi UKUPNO
1. METALIS, Donja Stubica SOKAČ Andreja
STRUGAR Jasmina
ŠOBAK Martina
388
380
347
1115
2. KARLOVAC, Karlovac KLOKOČKI Stefanija
MUSLI Besa
TOMAŠIĆ Maja
389
348
373
1110
 
 
10 m zračna puška muški, pojedinačno
 
PL. NATJECATELJ KLUB-MJESTO I II III IV V VI UKUPNO
1. LAZIĆ Tomislav UŠR "VETERAN 91" 93 94 94 95 93 94 563
2. BELJAN Blaž UŠR "VETERAN 91" 91 93 93 92 96 94 559
3. ZGOMBIĆ Robertino KARLOVAC, Karlovac 91 91 94 95 93 93 557
4. PERVAN Miroslav CENTAR, Zagreb 94 93 89 94 90 94 554
5. SAČER Mario UŠR "VETERAN 91" 92 89 95 96 89 93 554
6. KOVAČEVIĆ Josip SOPOT, Zagreb 89 89 92 92 94 95 551
7. VRATARIĆ Stjepan OSIJEK 1784, Osijek 94 90 94 89 89 94 550
8. VILUPEK Davor KONČAR ZAGREB 1786 96 87 89 94 89 94 549
9. MARIJANOVIĆ Ivica SOPOT, Zagreb 92 87 90 96 91 89 545
10. KOCIJAN Dalibor SVETI MIHOVIL, Zagreb 88 90 88 90 88 93 537
11. TAMBOLAŠ Zlatko SVETI MIHOVIL, Zagreb 91 91 87 91 82 91 533
12. BELCAR Goran OSIJEK 1784, Osijek 90 84 89 88 90 91 532
13. BATUR Zdenko MEDVEŠČAK, Zagreb 84 87 89 88 85 93 526
14. NAĐ Mario OSIJEK 1784, Osijek 86 83 91 90 90 86 526
15. DEREN Siniša MEDVEŠČAK, Zagreb 85 90 90 88 84 86 523
16. ĆELIĆ Josip SVETI MIHOVIL, Zagreb 88 89 85 82 89 88 521
17. OMANOVIĆ Adnan MEDVEŠČAK, Zagreb 83 92 82 78 90 88 513
18. DEBUŠ Martin MEDVEŠČAK, Zagreb 81 78 82 85 84 92 502
 
 
10 m zračna puška muški, ekipno
 
PL. KLUB-MJESTO Sastav ekipe Bodovi UKUPNO
1. UŠR "VETERAN 91" LAZIĆ Tomislav
SAČER Mario
BELJAN Blaž
563
554
559
1676
2. OSIJEK 1784, Osijek VRATARIĆ Stjepan
NAĐ Mario
BELCAR Goran
550
526
532
1608
3. SVETI MIHOVIL, Zagreb ĆELIĆ Josip
KOCIJAN Dalibor
TAMBOLAŠ Zlatko
521
537
533
1591
4. MEDVEŠČAK, Zagreb DEBUŠ Martin
DEREN Siniša
BATUR Zdenko
502
523
526
1551
 
 
10 m zračni pištolj žene, pojedinačno
 
PL. NATJECATELJICA KLUB-MJESTO I II III IV UKUPNO
1. LOZANČIĆ Ilijana KONČAR ZAGREB 1786 89 93 91 92 365
2. KRIZMANIĆ Sanja KUSTOŠIJA, Zagreb 92 92 91 86 361
3. TURKOVIĆ Ivana KUSTOŠIJA, Zagreb 85 94 89 89 357
4. MOHR Kristina KUSTOŠIJA, Zagreb 91 82 92 90 355
5. ŠTRITOF Mia KONČAR ZAGREB 1786 88 91 91 84 354
6. ZGOMBIĆ Marcela KONČAR ZAGREB 1786 87 80 86 82 335
7. KOVAČ Ina KONČAR ZAGREB 1786 81 81 84 87 333
8. LACKO Matea KONČAR ZAGREB 1786 77 79 87 79 322
 
 
10 m zračni pištolj žene, ekipno
 
PL. KLUB-MJESTO Sastav ekipe Bodovi UKUPNO
1. KUSTOŠIJA, Zagreb KRIZMANIĆ Sanja
MOHR Kristina
TURKOVIĆ Ivana
361
355
357
1073
2. KONČAR ZAGREB 1786 ŠTRITOF Mia
LOZANČIĆ Ilijana
LACKO Matea
354
365
322
1041
 
 
10 m serijska zračna puška, pojedinačno
 
PL. NATJECATELJICA KLUB-MJESTO I II III IV UKUPNO
1. ILIJEVIĆ Tihomir HVIDR-a SISAK, Sisak 96 92 91 92 371
2. RUPČIĆ Krešimir HVIDR-a SISAK, Sisak 92 91 94 93 370
3. ARSOSKI Gjorgji HVIDR-a SISAK, Sisak 93 94 89 91 367
4. ŠAŠKO Milenko LATINA-SAVSKA, Zagreb 75 87 84 86 332
5. ZOBEC Davor UŠR "VETERAN 91" 78 83 82 81 324
6. HUSNJAK Ivan UŠR "VETERAN 91" 78 83 88 69 318
7. TESLA Miroslav UŠR "VETERAN 91" 78 79 80 77 314
8. ČATAK Irfan LATINA - SAVSKA, Zagreb 59 67 62 49 237
9. DVORSKI Alen LATINA - SAVSKA, Zagreb 45 60 33 45 183
 
 
10 m serijska zračna puška, ekipno
 
PL. KLUB-MJESTO Sastav ekipe Bodovi UKUPNO
1. HVIDR-a, Sisak ARSOSKI Gjorgji
ILIJEVIĆ Tihomir
RUPČIĆ Krešimir
367
371
370
1108
2. UŠR "VETERAN 91" TESLA Miroslav
HUSNJAK Ivan
ZOBEC Davor
314
318
324
956
3. LATINA - SAVSKA, Zagreb ŠAŠKO Milenko
ČATAK Irfan
DVORSKI Alen
232
237
183
752
 
 
 
Službe natjecanja:  
 
RUKOVODITELJ NATJECANJA
Dragutin Vrbek
 
KOMISIJA ZA KLASIFIKACIJU
Dragutin Vrbek
Marijan Tončić
Boris Badurina
Ira Tuzlančić
 
SUCI NA LINIJI-10 m
Ivan Požega
Dubravko Strukić
 
OBRADA PODATAKA
Boris Badurina
 
 
 
 
povratak na 6. memorijal
 
Repozitorij
Info box
 
Arhiva vijesti
2010. godina
2009. godina
2008. godina
2007. godina
2006. godina
2005. godina
2004. godina
2003. godina
2002. godina
 
Kalendar
 
   
  Isprintajte ovu stranicu.
Kontaktirajte nas: [email protected]
Webmaster: [email protected]
2005 @ UDHOS-ZAGREB