Naslovna » Ultramaratoni » 13.ultramaraton 2014

13.ultramaraton 2014

Boris Ivanovič ipak povećao prednost

13. MEMORIJALNI ULTRAMARATON ZAGREB-VUKOVAR ˝PUTEVI DRAGOVOLJACA HOS-a I BOJOVNIKA DOMOVINSKOG RATA˝ Slavonski Brod – Osijek  Boris Ivanovič ipak povećao prednost Očekivana borba za drugo mjesto trajala je do Vrpolja, odnosno do polovice dionice. Elvir Rakipović poveo je u četvrtoj dionici i vodio do 35 kilometra, nakon čega je slovenski trkač Boris Ivanovič nastavio svojim tempom i u Osijek utrčao prvi …

Opširnije »

Treću dionicu završilo 7 ultramaratonaca

Vlado Klasan, gradonačelnik Novske, kao i prošle godine pucnjem iz startnog pištolja označio je start treće dionice na kojoj startalo 8 trkača. Nakon jučerašnjeg izrazito kišnog vremena danas je trkače pratilo gotovo idealno vrijeme za trčanje, no unatoč tome iz ukupne konkurencije ispao je još jedan trkač, riječ je o Ivi Aničiću, trkaču, koji iza sebe ima više nastupa na …

Opširnije »

Dosadna kiša pratila maratonce od Ivanić Grada do Novske

Nakon polaganja vijenca dogradonačelnik Željko Posilović je iz startnog pištolja označio start II dionice. Jaka kiša ispratila je ultramaratonce iz Ivanić Grada na put dug 72 km do Novske. Iz Ivanić Grada startalo je 10 trkača, nositelja ultramaratona, a već nakon 15 km, loše vrijeme je uzrokovalo pothlađivanje veterana ovog ultramaratona, što je rezultiralo da je Miro Režonja odustao, a …

Opširnije »

Startao 13. Memorijalni ultramaraton

13. MEMORIJALNI ULTRAMARATON ZAGREB-VUKOVAR ˝PUTEVI DRAGOVOLJACA HOS-a I BOJOVNIKA DOMOVINSKOG RATA˝  Startao  13. Memorijalni ultramaraton U utorak, 14.listopada, 2014. godine, u 10 sati, pucnjem kuburaša kuburaškog društva Gromovnik, startao je 13 memorijalni ultramaraton Zagreb – Vukovar. Na startu, ultramaratonce su na put dug 344,1 km ispratili mnogobrojni uzvanici. Po lijepom sunčanom danu, na put dug 344.1 km, krenulo je 11 …

Opširnije »

Poziv na start 13.Memorijalnog ultramaratona Zagreb – Vukovar

Poštovani prijatelji, Ove, kao i proteklih godina, naša Udruga organizira međunarodni Memorijalni ultramaraton Zagreb – Vukovar, “Putevi dragovoljaca HOS-a i bojovnika Domovinskog rata”. Sportski dio natjecanja odvijat će se na dionici Zagreb – Vukovar od 14. -18. listopada 2014. Dužina staze iznosi 344,1 km, što je ujedno i jedan od najdužih ultramaratona u ovom dijelu Europe. Natjecatelji ga trebaju proći …

Opširnije »

13.Memorijalni ultramaraton Zagreb – Vukovar

13.Memorijalni ultramaraton Zagreb – Vukovar Putevi dragovoljaca HOS-a i bojovnika Domovinskog rata 14.-18.10.2014. Poštovani natjecatelji, Ove, kao i proteklih godina, naša Udruga organizira međunarodni Memorijalni ultramaraton Zagreb – Vukovar, “Putevi dragovoljaca HOS-a i bojovnika Domovinskog rata”. Sportski dio natjecanja odvijat će se na dionici Zagreb – Vukovar od 14. -18. listopada 2014. Dužina staze iznosi 344,1 km, što je ujedno …

Opširnije »